Home Forum Svijet životinja Ptice Stanje i opažanja na ornitološkim postajama
Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Stranica
  • 1
  • 2

TEMA: Stanje i opažanja na ornitološkim postajama

Odg: Stanje i opažanja na ornitološkim postajama 11 years 3 months ago #165

  • clickmiro
  • clickmiro's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 103
  • Zahvala primljena: 9
Ne bih ja strašio tako lovce :) već ih pozivam da svoje Browninge, Remingtone, Zbrojovke, Smith & Wessone i sl zamjene sa Nikonima, Canonima i sl te se uz adekvatnu optiku oprobaju u težoj i više zahtjevnoj disciplini. Svoj "ulov" će spremiti na hard disk, a zamrzivače neka ostave za sladoled. Rogove ionako već svi imamo :). Tomislav je dao do znanja da strast dobrog foto ulova itekako postoji i siguran sam da zbog potrebnog truda i vještine svatko može naći zadovoljstvo u tome. Podijelimo dobro i nikad nije kasno odabrati bolji put.

Sve 5 Zorane, apsolvirali smo temu ;).
Tema je zaključana.
  • Stranica
  • 1
  • 2
Vrijeme kreiranja stranice: 0.102 sekundi

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 54 gostiju i nema članova online