Pretraga po oznakama leptir
Koprivićnjak, Libythea celtis
Koprivićnjak, Libythea celtis
Datum: Thu 29 Sep 19:14:31 2016
Klikova: 632
Komentara: Ne
Acytolepis puspa?
Acytolepis puspa?
Datum: Tue 25 Oct 15:15:38 2016
Klikova: 667
Komentara: Ne
Bijeli tigrasti moljac, Spilosoma lubricipeda
Bijeli tigrasti moljac, Spilosoma lubricipeda
Datum: Mon 17 Apr 07:09:44 2017
Klikova: 523
Komentara: Ne
Brnistrina sovica, Apopestes spectrum
Brnistrina sovica, Apopestes spectrum
Datum: Tue 23 May 19:03:45 2017
Klikova: 310
Komentara: Ne
Kiseličin vatreni plavac, Lycaena dispar
Kiseličin vatreni plavac, Lycaena dispar
Datum: Thu 27 Jul 17:48:09 2017
Klikova: 351
Komentara: Ne
Žednjakov plavac, Scolitantides orion
Žednjakov plavac, Scolitantides orion
Datum: Sun 30 Jul 14:34:53 2017
Klikova: 410
Komentara: Ne
Danje paunče, Aglais io
Danje paunče, Aglais io
Datum: Mon 31 Jul 17:22:03 2017
Klikova: 456
Komentara: Ne
Žućak, Gonepteryx rhamni
Žućak, Gonepteryx rhamni
Datum: Mon 31 Jul 20:21:11 2017
Klikova: 494
Komentara: Ne
Srebreni debeloglavac (Thymelicus sylvestris)
Srebreni debeloglavac (Thymelicus sylvestris)
Datum: Sun 22 Oct 19:01:17 2017
Klikova: 484
Komentara: Ne
Kleopatra (Gonepteryx cleopatra)
Kleopatra (Gonepteryx cleopatra)
Datum: Sun 22 Oct 19:05:07 2017
Klikova: 517
Komentara: Ne
Šahovnica, Melanargia galathea
Šahovnica, Melanargia galathea
Datum: Fri 23 Feb 05:26:53 2018
Klikova: 418
Komentara: Ne
Golupka,  Macroglossum stellatarum
Golupka, Macroglossum stellatarum
Datum: Thu 22 Mar 07:08:25 2018
Klikova: 375
Komentara: Ne
Zlatni poštar, Colias alfacariensis
Zlatni poštar, Colias alfacariensis
Datum: Tue 15 May 13:04:45 2018
Klikova: 450
Komentara: Ne
Prugasto jedarce
Prugasto jedarce
Datum: Sat 30 Jun 09:33:06 2018
Klikova: 294
Komentara: Ne
Obični poštar
Obični poštar
Datum: Sat 30 Jun 11:33:02 2018
Klikova: 346
Komentara: Ne
Trnonogi plavac (Aricia anteros)
Trnonogi plavac (Aricia anteros)
Datum: Tue 03 Jul 08:13:52 2018
Klikova: 297
Komentara: Ne
Plavi admiral,  Limenitis reducta
Plavi admiral, Limenitis reducta
Datum: Mon 09 Jul 06:53:44 2018
Klikova: 283
Komentara: Ne
Bisernica, Boloria selene
Bisernica, Boloria selene
Datum: Thu 02 Aug 12:31:52 2018
Klikova: 283
Komentara: Ne
Lithosia quadra
Lithosia quadra
Datum: Sun 23 Sep 18:31:54 2018
Klikova: 271
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 36 gostiju i nema članova online