Pretraga po oznakama leptir
Cerura erminea
Cerura erminea
Datum: Sun 27 Apr 19:27:15 2014
Klikova: 804
Komentara: 2
Obični plavac, Polyommatus icarus
Obični plavac, Polyommatus icarus
Datum: Wed 21 May 05:31:21 2014
Klikova: 940
Komentara: Ne
Obični poštar (Colias croceus)
Obični poštar (Colias croceus)
Datum: Tue 27 May 22:41:48 2014
Klikova: 1240
Komentara: Ne
Srebrenorubi okaš, Coenonympha glycerion
Srebrenorubi okaš, Coenonympha glycerion
Datum: Mon 02 Jun 12:04:58 2014
Klikova: 735
Komentara: Ne
Crni apolon, Parnassius mnemosyne
Crni apolon, Parnassius mnemosyne
Datum: Mon 23 Jun 05:17:47 2014
Klikova: 826
Komentara: Ne
Ljubičasti vatreni plavac, Lycaena alciphron
Ljubičasti vatreni plavac, Lycaena alciphron
Datum: Fri 27 Jun 12:27:08 2014
Klikova: 763
Komentara: Ne
Bijeli šumski vratar, Brintesia circe
Bijeli šumski vratar, Brintesia circe
Datum: Fri 04 Jul 12:36:56 2014
Klikova: 886
Komentara: Ne
Adipina sedefica, Argynnis adippe
Adipina sedefica, Argynnis adippe
Datum: Thu 31 Jul 12:30:47 2014
Klikova: 806
Komentara: Ne
Blistavi plavac, Polyommatus bellargus
Blistavi plavac, Polyommatus bellargus
Datum: Tue 12 Aug 12:57:47 2014
Klikova: 806
Komentara: 2
Obični poštar
Obični poštar
Datum: Sun 31 Aug 19:21:24 2014
Klikova: 1146
Komentara: Ne
Plavi admiral, Limenitis reducta
Plavi admiral, Limenitis reducta
Datum: Tue 23 Sep 05:09:59 2014
Klikova: 817
Komentara: Ne
Parnassius apollo_Apolon
Parnassius apollo_Apolon
Datum: Tue 18 Nov 13:07:45 2014
Klikova: 1037
Komentara: 1
Polyommatus daphnis_zupcasti plavac
Polyommatus daphnis_zupcasti plavac
Datum: Tue 18 Nov 13:07:46 2014
Klikova: 900
Komentara: Ne
Šahovnica
Šahovnica
Datum: Sun 07 Jun 13:49:14 2015
Klikova: 954
Komentara: Ne
Coenonympha pamphilus
Coenonympha pamphilus
Datum: Sat 17 Oct 09:18:31 2015
Klikova: 897
Komentara: Ne
Iphiclides podalirius
Iphiclides podalirius
Datum: Sat 17 Oct 09:32:44 2015
Klikova: 740
Komentara: Ne
Mali pjegavac (Lasiommata megera)
Mali pjegavac (Lasiommata megera)
Datum: Sat 24 Oct 09:44:11 2015
Klikova: 968
Komentara: Ne
Danje paunče (Inachis io)
Danje paunče (Inachis io)
Datum: Wed 28 Oct 10:35:47 2015
Klikova: 969
Komentara: Ne
Bisernica, Boloria selene
Bisernica, Boloria selene
Datum: Wed 28 Sep 15:17:31 2016
Klikova: 561
Komentara: Ne
Kiseličin vatreni plavac, Lycaena dispar
Kiseličin vatreni plavac, Lycaena dispar
Datum: Wed 28 Sep 15:20:33 2016
Klikova: 571
Komentara: Ne
Velika preljevalica, Apatura iris
Velika preljevalica, Apatura iris
Datum: Wed 28 Sep 15:22:46 2016
Klikova: 661
Komentara: Ne
Mala preljevalica, Apatura ilia
Mala preljevalica, Apatura ilia
Datum: Wed 28 Sep 15:24:12 2016
Klikova: 698
Komentara: Ne
Srebrenorubi okaš, Coenonympha glycerion
Srebrenorubi okaš, Coenonympha glycerion
Datum: Wed 28 Sep 15:26:41 2016
Klikova: 653
Komentara: Ne
Hrastova kvočka, Lasiocampa quercus
Hrastova kvočka, Lasiocampa quercus
Datum: Thu 29 Sep 12:20:32 2016
Klikova: 554
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 45 gostiju i nema članova online