Home Forum Svijet životinja Ptice Nebu mene niko u mom dvorištu
Dobro došli, gost
Korisničko ime: Lozinka: Zapamti me
  • Stranica
  • 1

TEMA: Nebu mene niko u mom dvorištu

Nebu mene niko u mom dvorištu 10 years 11 months ago #495

  • Zoran
  • Zoran's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Rođen u Zagrebu...
  • Poruka: 145
  • Zahvala primljena: 3


Mužjak bijele pastirice osjetio se ugrožen od strane drugog mužjaka :) , zapravo sebe samog. Silom je htio izvući nezvanog gosta koji se skrio u kučištu retrovizora :)
Kad pokazujemo poštovanje prema drugim živim bićima, ona nam odgovaraju istim poštovanjem.
Zadnja izmjena: 10 years 11 months ago od Zoran.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Nebu mene niko u mom dvorištu 10 years 11 months ago #497

  • clickmiro
  • clickmiro's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Expert Boarder
  • Poruka: 103
  • Zahvala primljena: 9
Zanimljivo i dobro snimljeno. Prošle godine su mi pastirice napravile gnijezdo ispod jedne nadstrešnice i imao sam zabavu cijelo ljeto. Ono što sam primjetio da su jako agresivne prema drugim manjim pticama. Koliko sam se veselio što imaju gnijezdo bio sam opet tužan jer su sve druge ptice bile otjerane. Tek u 10 mjesecu kad su otišle sve se vratilo na staro.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.

Nebu mene niko u mom dvorištu 10 years 11 months ago #521

  • Zoran
  • Zoran's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Moderator
  • Rođen u Zagrebu...
  • Poruka: 145
  • Zahvala primljena: 3
Navikao sam na iznenađenja koja mi priprema moja šuma Žutica , ali ovo je ipak bilo nešto posebno...

Hvala mom malom prijatelju.


IMG_14852.jpg


IMG_14853.jpg


IMG_14854.jpg


IMG_14851.jpg
Kad pokazujemo poštovanje prema drugim živim bićima, ona nam odgovaraju istim poštovanjem.
Zadnja izmjena: 10 years 11 months ago od Zoran.
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
  • Stranica
  • 1
Vrijeme kreiranja stranice: 0.111 sekundi

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 72 gostiju i nema članova online