Home Galerija fotografija Fotografije Stjepan Janeković
 
Fotografije Stjepan Janeković
Oleandrov ljiljak, Daphnis nerii
Oleandrov ljiljak, Daphnis nerii
Datum: Wed 24 Oct 16:58:00 2018
Klikova: 49
Komentara: Ne
Vinobojka, Phytolacca americana
Vinobojka, Phytolacca americana
Datum: Wed 17 Oct 17:39:29 2018
Klikova: 33
Komentara: Ne
Ljepljivi oman,  Dittrichia viscosa
Ljepljivi oman, Dittrichia viscosa
Datum: Thu 04 Oct 06:32:56 2018
Klikova: 59
Komentara: Ne
Lithosia quadra
Lithosia quadra
Datum: Sun 23 Sep 18:31:54 2018
Klikova: 67
Komentara: Ne
Zasukica Spiranthes spiralis
Zasukica Spiranthes spiralis
Datum: Sat 15 Sep 14:10:46 2018
Klikova: 74
Komentara: Ne
Krška gušterica Podarcis melisellensis
Krška gušterica Podarcis melisellensis
Datum: Wed 05 Sep 12:02:43 2018
Klikova: 79
Komentara: Ne
Vlastelica,  Himantopus himantopus
Vlastelica, Himantopus himantopus
Datum: Tue 28 Aug 14:30:45 2018
Klikova: 78
Komentara: Ne
Gavka,  Somateria mollissima
Gavka, Somateria mollissima
Datum: Tue 28 Aug 07:10:08 2018
Klikova: 127
Komentara: Ne
Stjenica ubojica, Rhynocoris iracundus
Stjenica ubojica, Rhynocoris iracundus
Datum: Mon 23 Jul 08:07:47 2018
Klikova: 119
Komentara: Ne
Manin cvrčak,  Cicada orni
Manin cvrčak, Cicada orni
Datum: Sun 22 Jul 13:26:31 2018
Klikova: 99
Komentara: Ne
Obični krpelj,  Ixodes ricinus
Obični krpelj, Ixodes ricinus
Datum: Sat 21 Jul 13:38:16 2018
Klikova: 95
Komentara: Ne
Vinobojka, Phytolacca americana
Vinobojka, Phytolacca americana
Datum: Thu 19 Jul 20:24:54 2018
Klikova: 95
Komentara: Ne
Plavi admiral,  Limenitis reducta
Plavi admiral, Limenitis reducta
Datum: Mon 09 Jul 06:53:44 2018
Klikova: 104
Komentara: Ne
Pelargonijin plavac Cacyreus marshalli (1)
Pelargonijin plavac Cacyreus marshalli (1)
Datum: Fri 06 Jul 08:45:36 2018
Klikova: 117
Komentara: Ne
Runolist,  Leontopodium alpinum
Runolist, Leontopodium alpinum
Datum: Mon 25 Jun 17:45:01 2018
Klikova: 102
Komentara: Ne
Skolija, Scolia maculata
Skolija, Scolia maculata
Datum: Sat 23 Jun 19:20:44 2018
Klikova: 112
Komentara: Ne
Šarena skorovača, Otiorrhyncus corruptor
Šarena skorovača, Otiorrhyncus corruptor
Datum: Tue 12 Jun 19:50:41 2018
Klikova: 195
Komentara: Ne
Mirisavi vimenjak,  Platanthera chlorantha
Mirisavi vimenjak, Platanthera chlorantha
Datum: Sat 19 May 17:24:09 2018
Klikova: 142
Komentara: Ne
Jajasti čopotac Listera ovata
Jajasti čopotac Listera ovata
Datum: Mon 14 May 06:25:33 2018
Klikova: 168
Komentara: Ne
Kokoška Neottia nidus-avis
Kokoška Neottia nidus-avis
Datum: Mon 14 May 06:21:18 2018
Klikova: 165
Komentara: Ne
Sabljičica, Gladiolus illyricus
Sabljičica, Gladiolus illyricus
Datum: Sun 13 May 20:16:07 2018
Klikova: 180
Komentara: Ne
Bertolonijeva kokica, Ophrys bertolonii Moretti
Bertolonijeva kokica, Ophrys bertolonii Moretti
Datum: Wed 18 Apr 18:25:45 2018
Klikova: 235
Komentara: Ne
Obični likovac, Daphne mezereum
Obični likovac, Daphne mezereum
Datum: Sun 15 Apr 18:37:23 2018
Klikova: 194
Komentara: Ne
Žuta pastirica, Motacilla cinereocapilla
Žuta pastirica, Motacilla cinereocapilla
Datum: Fri 13 Apr 13:58:47 2018
Klikova: 227
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 26 gostiju i nema članova online