Home Galerija fotografija Fotografije Ivan Vidaković
 
Fotografije Ivan Vidaković
Čagalj - Canis aureus
Čagalj - Canis aureus
Datum: Sun 29 Sep 20:54:43 2013
Klikova: 1826
Komentara: 1
Spots
Spots
Datum: Wed 21 Aug 07:31:25 2013
Klikova: 932
Komentara: 1
Dugonogi pauk - Argiope bruennichi
Dugonogi pauk - Argiope bruennichi
Datum: Fri 16 Aug 14:04:48 2013
Klikova: 964
Komentara: Ne
An fas
An fas
Datum: Sun 11 Aug 06:46:29 2013
Klikova: 963
Komentara: 4
Kolki nos tolki ponos
Kolki nos tolki ponos
Datum: Wed 31 Jul 06:19:39 2013
Klikova: 750
Komentara: Ne
Jutarnji doručak
Jutarnji doručak
Datum: Mon 29 Jul 06:44:41 2013
Klikova: 755
Komentara: Ne
Mekoća
Mekoća
Datum: Sat 27 Jul 08:21:23 2013
Klikova: 822
Komentara: 2
...
...
Datum: Fri 26 Jul 07:07:00 2013
Klikova: 788
Komentara: Ne
Mali gnjurac - Tachybaptus ruficollis
Mali gnjurac - Tachybaptus ruficollis
Datum: Tue 02 Jul 07:18:01 2013
Klikova: 1110
Komentara: Ne
Labud - Cygnus olor
Labud - Cygnus olor
Datum: Mon 01 Jul 04:18:37 2013
Klikova: 916
Komentara: 1
Poplava 2 - Kopački rit
Poplava 2 - Kopački rit
Datum: Wed 26 Jun 04:19:02 2013
Klikova: 1014
Komentara: Ne
Poplava - Kopački rit
Poplava - Kopački rit
Datum: Sun 23 Jun 04:46:39 2013
Klikova: 913
Komentara: Ne
Mala žuta čaplja - Ardeola ralloides
Mala žuta čaplja - Ardeola ralloides
Datum: Fri 21 Jun 04:18:13 2013
Klikova: 1275
Komentara: Ne
Pčelarica - Merops apiaster
Pčelarica - Merops apiaster
Datum: Mon 17 Jun 04:15:59 2013
Klikova: 1160
Komentara: 1
Pčelarica - Merops apiaster
Pčelarica - Merops apiaster
Datum: Sun 16 Jun 06:22:13 2013
Klikova: 1063
Komentara: Ne
Bregunica - Riparia riparia
Bregunica - Riparia riparia
Datum: Wed 05 Jun 20:27:30 2013
Klikova: 938
Komentara: Ne
Liska - Fulica atra
Liska - Fulica atra
Datum: Tue 28 May 03:54:15 2013
Klikova: 960
Komentara: 1
Crnogrli gnjurac - Podiceps nigricollis
Crnogrli gnjurac - Podiceps nigricollis
Datum: Mon 27 May 04:16:56 2013
Klikova: 1039
Komentara: 3
Patka kreketaljka - Anas strepera
Patka kreketaljka - Anas strepera
Datum: Sun 26 May 19:11:49 2013
Klikova: 1091
Komentara: 1
Mali gnjurac - Tachybaptus ruficollis
Mali gnjurac - Tachybaptus ruficollis
Datum: Sat 25 May 04:03:22 2013
Klikova: 1048
Komentara: 3
Patka pupčanica - Anas querquedula
Patka pupčanica - Anas querquedula
Datum: Fri 24 May 12:01:08 2013
Klikova: 995
Komentara: Ne
Indijska guska - Anser indicus
Indijska guska - Anser indicus
Datum: Sun 05 May 05:30:35 2013
Klikova: 1166
Komentara: 3
Jastreb - Accipiter gentilis
Jastreb - Accipiter gentilis
Datum: Sat 04 May 20:39:28 2013
Klikova: 1063
Komentara: 3
Napad 1
Napad 1
Datum: Wed 01 May 08:15:30 2013
Klikova: 920
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 28 gostiju i nema članova online