Home Galerija fotografija Fotografije Marinko Babić
 
Fotografije Marinko Babić
Obični cjevaš (Serpula vermicularis)
Obični cjevaš (Serpula vermicularis)
Datum: Wed 18 Dec 21:37:50 2013
Klikova: 1264
Komentara: Ne
Podujka (Symphodus mediterraneus)
Podujka (Symphodus mediterraneus)
Datum: Mon 09 Dec 21:14:50 2013
Klikova: 1130
Komentara: Ne
Puzlatka (Haliotis lamellosa)
Puzlatka (Haliotis lamellosa)
Datum: Wed 04 Dec 20:58:26 2013
Klikova: 3160
Komentara: 2
Zrmanjski klen (Squalius zrmanjae)
Zrmanjski klen (Squalius zrmanjae)
Datum: Thu 02 May 19:51:44 2013
Klikova: 1212
Komentara: 1
Smeđa krastača (Bufo bufo)
Smeđa krastača (Bufo bufo)
Datum: Tue 16 Apr 06:58:01 2013
Klikova: 912
Komentara: Ne
Slatkovodna školjka (Unio mancus)
Slatkovodna školjka (Unio mancus)
Datum: Thu 14 Mar 18:57:10 2013
Klikova: 960
Komentara: 1
Potopljeni čamac
Potopljeni čamac
Datum: Sat 09 Mar 10:26:19 2013
Klikova: 838
Komentara: 1
Mren (Barbus plebejus)
Mren (Barbus plebejus)
Datum: Sun 17 Feb 11:45:00 2013
Klikova: 1055
Komentara: 5
Krupa
Krupa
Datum: Thu 14 Feb 17:46:55 2013
Klikova: 979
Komentara: 2
Ribarica (Natrix tessellata)
Ribarica (Natrix tessellata)
Datum: Tue 12 Feb 12:32:38 2013
Klikova: 984
Komentara: 2
Primorska uklija (Alburnus arborella)
Primorska uklija (Alburnus arborella)
Datum: Tue 05 Feb 08:00:46 2013
Klikova: 1012
Komentara: Ne
Smeđa krastača (Bufo bufo)
Smeđa krastača (Bufo bufo)
Datum: Fri 01 Feb 14:47:17 2013
Klikova: 1315
Komentara: 5
Krnjeza
Krnjeza
Datum: Wed 23 Jan 07:22:11 2013
Klikova: 793
Komentara: 1
Krnjeza
Krnjeza
Datum: Fri 18 Jan 07:37:29 2013
Klikova: 828
Komentara: 3
Krnjeza
Krnjeza
Datum: Tue 15 Jan 12:36:14 2013
Klikova: 968
Komentara: Ne
Krnjeza
Krnjeza
Datum: Sat 12 Jan 22:34:47 2013
Klikova: 814
Komentara: 2
Krnjeza
Krnjeza
Datum: Thu 10 Jan 19:49:48 2013
Klikova: 3026
Komentara: 2
Barnjak (Radix sp.)
Barnjak (Radix sp.)
Datum: Mon 07 Jan 15:41:58 2013
Klikova: 1419
Komentara: 1
Rebraš (Leucothea multicornis)
Rebraš (Leucothea multicornis)
Datum: Thu 03 Jan 23:02:36 2013
Klikova: 1286
Komentara: Ne
Muzgavac (Eledone moschata)
Muzgavac (Eledone moschata)
Datum: Fri 28 Dec 10:43:22 2012
Klikova: 938
Komentara: Ne
Pjevčic oštronosic (Tripterygion tripteronous)
Pjevčic oštronosic (Tripterygion tripteronous)
Datum: Fri 21 Dec 18:56:54 2012
Klikova: 990
Komentara: 1
Ljubičasta flabelina (Flabellina affinis)
Ljubičasta flabelina (Flabellina affinis)
Datum: Thu 13 Dec 19:34:51 2012
Klikova: 906
Komentara: Ne
Slingurica jelenka bljedica (Parablennius incognitus)
Slingurica jelenka bljedica (Parablennius incognitus)
Datum: Fri 07 Dec 20:53:59 2012
Klikova: 752
Komentara: Ne
Čekinjasti rak samac (Pagurus anachoretus)
Čekinjasti rak samac (Pagurus anachoretus)
Datum: Sun 02 Dec 17:46:35 2012
Klikova: 1117
Komentara: Ne
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 52 gostiju i nema članova online