Home Galerija fotografija Fotografije Goran Šafarek
 
Fotografije Goran Šafarek
Slakov ljiljak (Agrius convolvuli)
Slakov ljiljak (Agrius convolvuli)
Datum: Sun 01 Dec 15:10:59 2013
Klikova: 1479
Komentara: Ne
Dugorepa sjenica (Aegithalos caudatus)
Dugorepa sjenica (Aegithalos caudatus)
Datum: Sat 23 Nov 09:16:02 2013
Klikova: 1084
Komentara: 1
Veliki/oštrouhi šišmiš (Myotis myotis/blythii)
Veliki/oštrouhi šišmiš (Myotis myotis/blythii)
Datum: Tue 05 Nov 10:40:44 2013
Klikova: 1198
Komentara: Ne
Jesensko vretence (Aeshna mixta)
Jesensko vretence (Aeshna mixta)
Datum: Wed 23 Oct 17:13:22 2013
Klikova: 967
Komentara: 2
Divlja patka (Anas platyrhynchos)
Divlja patka (Anas platyrhynchos)
Datum: Sun 06 Oct 08:10:43 2013
Klikova: 876
Komentara: Ne
Novo ušće Muru u Dravu
Novo ušće Muru u Dravu
Datum: Sun 29 Sep 09:13:28 2013
Klikova: 1487
Komentara: 5
Štuka (Esox lucius)
Štuka (Esox lucius)
Datum: Mon 16 Sep 14:01:07 2013
Klikova: 1463
Komentara: Ne
Bogomoljka (Mantis religiosa)
Bogomoljka (Mantis religiosa)
Datum: Mon 16 Sep 13:32:12 2013
Klikova: 920
Komentara: Ne
Štuka (Esox lucius)
Štuka (Esox lucius)
Datum: Mon 16 Sep 07:43:34 2013
Klikova: 1252
Komentara: 1
Crna bjelouška
Crna bjelouška
Datum: Fri 13 Sep 15:46:34 2013
Klikova: 1286
Komentara: Ne
Mala bijela čaplja (Egretta garzetta) u lovu
Mala bijela čaplja (Egretta garzetta) u lovu
Datum: Wed 11 Sep 14:06:53 2013
Klikova: 904
Komentara: Ne
Ilirski klen (Squalius illyricus)
Ilirski klen (Squalius illyricus)
Datum: Wed 11 Sep 13:30:55 2013
Klikova: 1486
Komentara: 1
Grgeč (Perca fluviatilis)
Grgeč (Perca fluviatilis)
Datum: Mon 09 Sep 07:21:28 2013
Klikova: 1501
Komentara: Ne
Potočna pastrva (Salmo trutta)
Potočna pastrva (Salmo trutta)
Datum: Tue 27 Aug 07:19:59 2013
Klikova: 2011
Komentara: 5
Šumski veliki crveni ili rusi mrav (Formica rufa)
Šumski veliki crveni ili rusi mrav (Formica rufa)
Datum: Mon 26 Aug 14:58:40 2013
Klikova: 1482
Komentara: Ne
Siva čaplja (Ardea cinerea)
Siva čaplja (Ardea cinerea)
Datum: Sun 25 Aug 07:46:12 2013
Klikova: 858
Komentara: Ne
Kalifornijska pastrva (Oncorhynchus mykiss)
Kalifornijska pastrva (Oncorhynchus mykiss)
Datum: Sat 24 Aug 10:03:30 2013
Klikova: 1150
Komentara: 2
Kopnica (Gerris najas)
Kopnica (Gerris najas)
Datum: Wed 21 Aug 14:11:46 2013
Klikova: 939
Komentara: 1
Vodeni svijet Krke
Vodeni svijet Krke
Datum: Tue 20 Aug 15:05:31 2013
Klikova: 1261
Komentara: 1
Hobotnica (Octopus vulgaris)
Hobotnica (Octopus vulgaris)
Datum: Tue 13 Aug 07:45:10 2013
Klikova: 1278
Komentara: Ne
Slingurica (Parablennius sp.)
Slingurica (Parablennius sp.)
Datum: Sat 10 Aug 09:49:51 2013
Klikova: 1256
Komentara: 1
Argiope bruennichii
Argiope bruennichii
Datum: Fri 09 Aug 11:36:46 2013
Klikova: 780
Komentara: Ne
Mala čigra (Sterna albifrons)
Mala čigra (Sterna albifrons)
Datum: Mon 24 Jun 20:41:12 2013
Klikova: 1181
Komentara: Ne
Bregunica (Riparia riparia)
Bregunica (Riparia riparia)
Datum: Fri 21 Jun 17:31:54 2013
Klikova: 1162
Komentara: 2
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 36 gostiju i nema članova online