Vretence - Odonata
Vretence - Odonata
Datum: Sun 06 Oct 09:59:56 2013
Klikova: 944
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
bogomoljka-Mantis religiosa
bogomoljka-Mantis religiosa
Datum: Mon 23 Sep 17:57:36 2013
Klikova: 837
Ocjeni:
3,80 / 5
Komentara:0
Obični sivac,  Hipparchia semele
Obični sivac, Hipparchia semele
Datum: Mon 16 Sep 20:20:37 2013
Klikova: 917
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Bogomoljka (Mantis religiosa)
Bogomoljka (Mantis religiosa)
Datum: Mon 16 Sep 13:32:12 2013
Klikova: 903
Ocjeni:
4,50 / 2
Komentara:0
Pelargonijin plavac, Cacyreus marshalli
Pelargonijin plavac, Cacyreus marshalli
Datum: Fri 06 Sep 18:41:32 2013
Klikova: 1030
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Vretence ( Odonata)
Vretence ( Odonata)
Datum: Mon 02 Sep 07:13:04 2013
Klikova: 1042
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
velika mora- Ischnura elegans
velika mora- Ischnura elegans
Datum: Sun 01 Sep 18:03:03 2013
Klikova: 763
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Veliki pjegavac,  Lasiommata maera
Veliki pjegavac, Lasiommata maera
Datum: Mon 26 Aug 18:27:10 2013
Klikova: 838
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Šumski veliki crveni ili rusi mrav (Formica rufa)
Šumski veliki crveni ili rusi mrav (Formica rufa)
Datum: Mon 26 Aug 14:58:40 2013
Klikova: 1453
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
Osa,  red Vespidae
Osa, red Vespidae
Datum: Sun 25 Aug 09:08:00 2013
Klikova: 747
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Nosati skakavac - Acrida  ungarica
Nosati skakavac - Acrida ungarica
Datum: Sun 25 Aug 08:20:46 2013
Klikova: 795
Ocjeni:
4,67 / 3
Komentara:0
apolon-Parnassius apollo
apolon-Parnassius apollo
Datum: Sat 24 Aug 05:46:26 2013
Klikova: 774
Ocjeni:
3,67 / 3
Komentara:0
Kopnica (Gerris najas)
Kopnica (Gerris najas)
Datum: Wed 21 Aug 14:11:46 2013
Klikova: 923
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:1
Spots
Spots
Datum: Wed 21 Aug 07:31:25 2013
Klikova: 1083
Ocjeni:
4,33 / 6
Komentara:1
modra konjska smrt- Calopteryx virgo
modra konjska smrt- Calopteryx virgo
Datum: Mon 19 Aug 16:42:59 2013
Klikova: 1197
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
Dugonogi pauk - Argiope bruennichi
Dugonogi pauk - Argiope bruennichi
Datum: Fri 16 Aug 14:04:48 2013
Klikova: 1113
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
Veliko volovsko oko,  Maniola jurtina
Veliko volovsko oko, Maniola jurtina
Datum: Wed 14 Aug 08:08:24 2013
Klikova: 1013
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
veliki vilenjak- Orthetrum cancellatum
veliki vilenjak- Orthetrum cancellatum
Datum: Mon 12 Aug 13:32:55 2013
Klikova: 879
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
An fas
An fas
Datum: Sun 11 Aug 06:46:29 2013
Klikova: 1098
Ocjeni:
5,00 / 8
Komentara:4
Argiope bruennichii
Argiope bruennichii
Datum: Fri 09 Aug 11:36:46 2013
Klikova: 769
Ocjeni:
5,00 / 1
Komentara:0
vatreni jurišnik -Crocothemis erythaea  ženka
vatreni jurišnik -Crocothemis erythaea ženka
Datum: Wed 07 Aug 12:20:07 2013
Klikova: 790
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:1
Anax imperator- veliki car
Anax imperator- veliki car
Datum: Tue 06 Aug 19:21:45 2013
Klikova: 842
Ocjeni:
5,00 / 3
Komentara:0
vatreni jurišnik- Crocothermis erythraea
vatreni jurišnik- Crocothermis erythraea
Datum: Mon 05 Aug 16:07:30 2013
Klikova: 953
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:2
Žućak,  Gonepteryx rhamni
Žućak, Gonepteryx rhamni
Datum: Thu 01 Aug 17:33:17 2013
Klikova: 888
Ocjeni:
5,00 / 2
Komentara:0
DatsoGallery By Andrey Datso

Wild Croatia

Wild-Croatia - fotografije divljeg svijeta prirode

Wild Croatia je stranica čiji sadržaj stvaraju fotografi - ljubitelji divljeg svijeta prirode. Kvalitetnim sadržajem i  jedinstvenim pristupom želimo Vam dočarati ljepote divljeg svijeta prirode, njegovu biološku raznolikost i potrebu za zaštitom. Predstavljamo Vam fotografije planina, šuma, ravnica, močvara, rijeka, mora i podmorja. Pogledajte fotografije divljih životinja koje su nastale u njihovim prirodnim staništima. Upoznajte samonikle, ljekovite i zaštićene biljne vrste.

Tko je Online

Imamo 32 gostiju i nema članova online